ПОЛОЖЕННЯ про Районну Дошку Пошани.

Додаток
                                                                                                 до рішення районної ради
від 1 лютого 2008 року №335 
 
Положення
про Районну Дошку Пошани
  
  1. Районна Дошка Пошани (далі Дошка Пошани) засновується як художньо оформлена споруда і почесне місце для відзначення, заохочення та публічного визнання кращих громадян і колективів району.
  2. На Дошку Пошани  заносяться портрети вісімнадцяти особливо сумлінних працівників підприємств, організацій, закладів, установ, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, творчих спілок та громадських об’єднань, окремих громадян району, а також титульні назви двох колективів за вагомий внесок в соціально – економічний і культурний розвиток, громадське життя Ємільчинщини.
  3. Визначення кандидатур на Дошку Пошани здійснюється гласно за ініціативою органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, закладів, творчих спілок, об’єднань громадян району. Кількість кандидатур для висунення  необмежена.
  4. Подання для занесення на Дошку Пошани  вносяться до 1 серпня в  районну раду  та районну державну адміністрацію на ім’я голів суб’єктами,  яким згідно з п. 3 Положення надано право  ініціювати висунення кандидатур .
  5. У поданні вказуються відомості про висунуті  особу чи колектив, а саме: короткі біографічні дані, виробничі показники і здобутки, ініціативи, наукові, творчі, спортивні та інші досягнення, громадську діяльність, нагороди, відзнаки.
  6. Подання про занесення на Дошку Пошани розглядається заступниками голови районної ради та райдержадміністрації,  які вносять відповідні пропозиції.
  7. Рішення про занесення на Дошку Пошани приймається щороку до Дня незалежності України головою районної ради та головою райдержадміністрації , оформлюється спільним розпорядженням і публікується в пресі.
  8. Достойникам, занесеним на Дошку Пошани , в урочистій обстановці вручається посвідчення та грошова винагорода або цінний подарунок на суму: 
           -    100 грн. для фізичної особи,
-         500 грн. для колективу.

9.Рішення про наступне занесення на Дошку Пошани  тієї ж самої особи може прийматися не раніше ,  як через 3 роки.

 
Заступник голови ради                                            О.В.Ващук       
Ви тут: Головна Документи ПОЛОЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ про Районну Дошку Пошани.