Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Іващука А. А. для рибогосподарських потреб на території Симонівської сільської ради (поза межами населеного пункту)

Проект
trizyb11
Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської   області
 
РІШЕННЯ
 
Шістнадцята сесія                                                                                  VІІ скликання
від 21 грудня 2018 року №
 
Про затвердження технічної документації
по визначенню нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, що перебуває в оренді
ФОП Іващука А.А. для рибогосподарських
потреб на території Симонівської сільської
ради (поза межами населеного пункту)
 
         Розглянувши заяву ФОП Іващука Анатолія Андрійовича про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Іващука А.А. для рибогосподарських потреб на території Симонівської сільської ради Ємільчинського району Житомирської області (поза межами населеного пункту ), керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань земельних відносин та екології від __ грудня 2018 року, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею - 44,937 га., яка перебуває в оренді ФОП Іващука Анатолія Андрійовича для рибогосподарських потреб (10.07) (землі - водного фонду) на території Симонівської сільської ради Ємільчинського району Житомирської області (поза межами населеного пункту).
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин та екології.
 
  Голова ради                                                                                      В. М. Сорока
 
Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 7-го скликання Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Іващука А. А. для рибогосподарських потреб на території Симонівської сільської ради (поза межами населеного пункту)