Про оптимізацію закладів охорони здоров’я району

Проект

trizyb1

Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської області

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                                                 VІ скликання

від                     2015 року №___

Про оптимізацію закладів
охорони здоров’я району

Розглянувши лист Ємільчинської центральної районної лікарні Ємільчинської районної ради Житомирської області № 324 від 27.07.2015 року про оптимізацію закладів охорони здоров’я району в зв’язку зі зниженням чисельності населення, яке обслуговується, відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради  з питань екології та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи від _______2015 р., та з питань бюджету та комунальної власності від ________2015 р.,   районна рада

 

ВИРІШИЛА:

           1. Провести оптимізацію мережі лікувально-профілактичних закладів району шляхом закриття: Забаро-Давидівського, Зосимівського, Ілляшівського, Михайлівського, Новосербівсього фельдшерських пунктів.

         2. Ємільчинській центральній районній лікарні Ємільчинської районної ради Житомирської області здійснити процедуру ліквідації фельдшерських пунктів відповідно до вимог чинного законодавства України.

         3. Головному лікарю Ємільчинської ЦРЛ Ємільчинської районної ради Житомирської області Довгополому Ю.Д.:

           3.1. Забезпечити виконання рішення та до 01.11.2015 року повідомити районну раду.

           3.2. Внести зміни до статуту Ємільчинської ЦРЛ Ємільчинської районної ради Житомирської області.

           3.3. Забезпечити надання медичної допомоги жителям, що обслуговувались зазначеними фельдшерськими пунктами, іншими медичними закладами району; вирішити питання працевлаштування працівників, які вивільняються в результаті оптимізації мережі закладів охорони здоров’я; забезпечити збереження приміщень та майна фельдшерських пунктів, що ліквідуються.

           4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань екології та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи та з питань бюджету та комунальної власності.

 

Заступник голови   
районної ради                                                                                    О.В.Ващук

 

 

 

 

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень ( 6 скликання) Про оптимізацію закладів охорони здоров’я району