Про районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції СНІДУ на 2015-2018роки

                                                                                                        Проект

trizyb1

Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської області

                                  РІШЕННЯ                                    

Тридцять перша сесія                                                                     VІ скликання

від 16.10.2015 року №____

Про районну цільову
соціальну програму протидії
ВІЛ-інфекції СНІДУ на 2015-2018роки

 

З метою забезпечення ефективної реалізації Закону України «Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії  ВІЛ-інфекції/СНІДу  на 2014-2018 роки»  № 1708-VІІ, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань екології та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи. від 16.10.15р., районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки, далі Програма (додається).

2. Управлінням та відділам районної державної адміністрації, керівникам підприємств, установ, організацій, задіяних у виконанні заходів Програми, забезпечити їх безумовне виконання в повному обсязі.

3. Управлінню фінансів районної державної адміністрації щороку передбачати у межах можливостей кошти для фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань екології та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи.

 

Заступник голови районної ради                                         О.В.Ващук

 

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень ( 6 скликання) Про районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції СНІДУ на 2015-2018роки