№ 412 Про внесення змін до рішення районної ради від 29.01.2016 року № 45 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у новій редакції»

trizyb11
Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської області
 
РІШЕННЯ
 
Дев’ятнадцята   сесія                                                                                  VІІ скликання                                    
від 26 липня 2019 року № 412
   
Про внесення змін до рішення районної ради
від 29.01.2016 року № 45 «Про затвердження
Положення про порядок управління об’єктами
спільної власності територіальних громад сіл,
селищ району у новій редакції»
 
         Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності від 26 липня 2019 року, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
        Внести до рішення районної ради від 29.01.2016 року № 45 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ   району у новій редакції» такі зміни:
1.Абзац 1 пункту 5 підпункту 5.1. Положення викласти в такій редакції: «Призначення на посаду керівників закладів охорони здоров’я здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» на конкурсній основі. Звільнення з посади керівника підприємства галузі охорони здоров’я і затвердження статутів таких підприємств здійснюється згідно з рекомендаціями постійних комісій районної радим з питань бюджету і комунальної власності, з питань земельних відносин та екології рішенням ради».
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови районної ради Бондарчук Ю. М.
 
 
    Заступник голови
     районної ради                                                               Ю.М. Бондарчук
Ви тут: Головна Документи Рішення 7-го скликання № 412 Про внесення змін до рішення районної ради від 29.01.2016 року № 45 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у новій редакції»