№ 480 Про втрату чинності рішення районної ради від 26 липня 2019 року №416 «Про приватизацію майнового комплексу бувшої Ємільчинської пересувної шляхо – будівельної організації за адресою: смт Ємільчине, вул. Івана Франка, 6 шляхом викупу»

trizyb11
Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської області
 
РІШЕННЯ
                    
Двадцять третя сесія                                                                             VІІ скликання
від 20 березня 2020 року №480    
 
Про втрату чинності рішення районної
ради від 26 липня 2019 року №416      
«Про приватизацію майнового комплексу
бувшої   Ємільчинської   пересувної
шляхо – будівельної організації за
адресою: смт Ємільчине, вул. Івана
Франка, 6 шляхом викупу».
 
        Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги статті 18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету  та комунальної власності  від 20 березня 2020 року, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 26 липня 2019 року №416 «Про приватизацію майнового комплексу бувшої   Ємільчинської   пересувної шляхо – будівельної організації за адресою: смт Ємільчине, вул. Івана Франка, 6 шляхом викупу».
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності та заступника голови районної ради Ю. М. Бондарчук.
 
 
Голова районної   ради                                                              Віктор СОРОКА
Ви тут: Головна Документи Рішення 7-го скликання № 480 Про втрату чинності рішення районної ради від 26 липня 2019 року №416 «Про приватизацію майнового комплексу бувшої Ємільчинської пересувної шляхо – будівельної організації за адресою: смт Ємільчине, вул. Івана Франка, 6 шляхом викупу»