№ 593 Про внесення змін до рішення районної ради від 21.08.2015 року № 571«Про затвердження Статуту комунального закладу «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Ємільчинської районної ради Житомирської області в новій редакції»

trizyb1
Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської області

РІШЕННЯ

Тридцять перша сесія                                                                                    VІ скликання                                    

від 16 жовтня 2015 року № 593   

Про внесення змін до рішення районної ради від
21.08.2015 року № 571«Про затвердження
Статуту комунального закладу
«Барашівський міжшкільний навчально-виробничий
комбінат» Ємільчинської районної
ради Житомирської області в новій редакції»

        Розглянувши клопотання відділу освіти Ємільчинської РДА від 30.09.2015 р. № 318, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», Положення про міжшкільний навчально-виробничий комбінат, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

            ВИРІШИЛА:

            1. Внести до рішення районної ради від 21.08.2015 року № 571 «Про затвердження Статуту комунального закладу «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Ємільчинської районної ради Житомирської області в новій редакції» наступні зміни:

           1.1.В пункті 1 слова «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Ємільчинської районної ради Житомирської області» замінити словами «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат».

           1.2. В пункті 2 слова «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Ємільчинської районної ради Житомирської області замінити словами «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат».

         1.3. В підпункті 3.1. слова «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Ємільчинської районної ради Житомирської області»+ замінити словами «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» .

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних питань та з питань бюджету та комунальної власності.                          

     Заступник голови районної ради                                                                                О.В. Ващук

 

 

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-го скликання № 593 Про внесення змін до рішення районної ради від 21.08.2015 року № 571«Про затвердження Статуту комунального закладу «Барашівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Ємільчинської районної ради Житомирської області в новій редакції»