Про заохочувальну відзнаку Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації «Подяка Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації»

 trizyb1
Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської області
                    РІШЕННЯ                  

Двадцять четверта сесія                                                                      VІ скликання
від 25 липня 2014 року  №464

Про заохочувальну відзнаку Ємільчинської районної
ради та районної державної адміністрації 
«Подяка     Ємільчинської районної ради
та районної державної адміністрації»

Керуючись  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісіїй районної ради з питань права, законності та депутатської етики та з питань агропромислового комплексу від 18.07.2014 р., районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. 1.Встановити заохочувальну відзнаку Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації   «Подяка   Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації».
  1. 2.Затвердити Положення про заохочувальну відзнаку Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації   «Подяка   Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації» (додається).
  1. 3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань права, законності та депутатської етики.

Заступник голови     районної ради                                                                                         О. В. Ващук

 

                                                                                                          

                                                                     Додаток

                                                                                                   до рішення районної ради

                                                                                          від 25.07.2014 №464

ПОЛОЖЕННЯ
про заохочувальну відзнаку Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації  
«Подяка Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації»

1. Заохочувальною відзнакою Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації   «Подяка     Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації» (далі - Подяка) відзначаються колективи та працівники за значні трудові досягнення у відповідній галузі чи сфері діяльності, які сприяють економічному, науково-технічному, соціально-культурному розвитку Ємільчинського району, колективи та громадяни - за внесок у розвиток місцевого самоврядування району, у виховання дітей у сім'ї, за благодійно-гуманістичну і громадську роботу.

2. Подання про відзначення Подякою вноситься на ім'я голови районної ради та голови районної державної адміністрації заступниками голів, сільськими, селищними головами, депутатами районної ради, керівниками підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, керівниками громадських, творчих об’єднань та колективів.

3. У поданні зазначаються конкретні заслуги та трудові досягнення особи чи колективу, що стали підставою для порушення клопотання, а також біографічні та паспортні дані, ідентифікаційний номер, місце проживання (для фізичних осіб за їх згодою), юридична адреса (для колективу), дата і місце проведення заходу по врученню Подяки.

4. Подання вноситься на ім'я голови районної ради та голови районної державної адміністрації не пізніше як за 10 днів до відзначення державного, професійного свята, пам’ятної дати або ювілею особи . У разі подачі матеріалів з порушенням вимог, встановлених  даним  Положенням, вони повертаються  суб’єкту внесення подання.

5.   Рішення про відзначення Подякою приймається головою районної ради та головою районної державної адміністрації і оформляється спільним розпорядженням.

6.   Подяка вручається в урочистій обстановці головою районної ради, головою районної державної адміністрації або, за їх дорученням, - заступниками.

Разом із Подякою нагородженому може вручатись цінний подарунок або грошова премія в розмірі до 200 гривень за наявності відповідного бюджетного фінансування, згідно з розпорядженням .

7.  Підготовка тексту Подяки, проекту розпорядження, а також облік відзначених здійснюються виконавчим апаратом районної ради.

8.   Повторне відзначення Подякою може бути не раніше, ніж через три роки.

Заступник голови районної ради                                                                                         О.В.Ващук

Ви тут: Головна Документи ВІДЗНАКИ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ Про заохочувальну відзнаку Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації «Подяка Ємільчинської районної ради та районної державної адміністрації»