Про Районну Дошку Пошани

                    trizyb1
                    Україна                       
Ємільчинська районна рада
Житомирської області

 РІШЕННЯ

Вісімнадцята     сесія                                                                   V скликання
від 1лютого 2008 року № 335

Про Районну Дошку Пошани

З метою відзначення та заохочення працівників підприємств, організацій, закладів, установ, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, творчих спілок та громадських об’єднань, інших громадян району, які своєю працею, творчою та громадською діяльністю зробили вагомий внесок в соціально – економічний і культурний розвиток району, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань права, законності, депутатської етики та гуманітарних питань, районна рада

   ВИРІШИЛА:

 1. Заснувати Районну Дошку Пошани.
 2. Затвердити Положення про Районну Дошку Пошани(додається).
 3. Відділу регіонального розвитку , будівництва та архітектури райдержадміністрації до 1 квітня 2008 року розробити проект реконструкції Галереї Слави під Районну Дошку Пошани.
 4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечувати фінансування витрат, пов’язаних з будівельними та художньо – оформлювальними роботами по обладнанню Районної Дошки Пошани, а також для матеріального стимулювання громадян та колективів , занесених на Районну Дошку Пошани.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань права, законності, депутатської етики та гуманітарних питань.

 

Голова ради                                                                 В.В.Ширма

                                                                                           

                                                                                                                                                     Додаток

                                                                                                                       до рішення районної ради

                                                                                                                             від 1 лютого 2008 року №335

Положення
про Районну Дошку Пошани

 1. Районна Дошка Пошани (далі Дошка Пошани) засновується як художньо оформлена споруда і почесне місце для відзначення, заохочення та публічного визнання кращих громадян і колективів району.
 2. На Дошку Пошани заносяться портрети вісімнадцяти особливо сумлінних працівників підприємств, організацій, закладів, установ, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, творчих спілок та громадських об’єднань, окремих громадян району, а також титульні назви двох колективів за вагомий внесок в соціально – економічний і культурний розвиток, громадське життя Ємільчинщини.
 3. Визначення кандидатур на Дошку Пошани здійснюється гласно за ініціативою органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, закладів, творчих спілок, об’єднань громадян району. Кількість кандидатур для висунення необмежена.
 4. Подання для занесення на Дошку Пошани вносяться до 1 серпня в районну раду та районну державну адміністрацію на ім’я голів суб’єктами, яким згідно з п. 3 Положення надано право ініціювати висунення кандидатур .
 5. У поданні вказуються відомості про висунуті особу чи колектив, а саме: короткі біографічні дані, виробничі показники і здобутки, ініціативи, наукові, творчі, спортивні та інші досягнення, громадську діяльність, нагороди, відзнаки.
 6. Подання про занесення на Дошку Пошани розглядається заступниками голови районної ради та райдержадміністрації, які вносять відповідні пропозиції.
 7. Рішення про занесення на Дошку Пошани приймається щороку до Дня незалежності України головою районної ради та головою райдержадміністрації , оформлюється спільним розпорядженням і публікується в пресі.
 8. Достойникам, занесеним на Дошку Пошани , в урочистій обстановці вручається посвідчення та грошова винагорода або цінний подарунок на суму:                                                                                                                                                             -   100 грн. для фізичної особи, 500 грн. для колективу.
 9. Рішення про наступне занесення на Дошку Пошани тієї ж самої особи може прийматися не раніше , як через 3 роки.
 10. Облік і реєстрацію осіб та колективів, занесених на Дошку Пошани , здійснює виконавчий апарат районної ради і відділ організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації.

 Заступник голови ради                                           О.В.Ващук