Про Положення про звання «Почесний громадянин Ємільчинського району»

trizyb1
Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської області
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                                         ХХ ІІІ скликання
від 4 серпня 2000 року                                                                                  

Про Положення про звання
«Почесний громадянин Ємільчинського району»

Розглянувши клопотання трудових колективів, сільських і селищних рад та окремих громадян району про Положення «Почесний громадянин Ємільчинського району» та присвоєння цього звання, Ємільчинська районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. 1.Положення про звання «Почесний громадянин Ємільчинського району» - затвердити (додається).
  2. 2.За вагомий вклад в підготовку молодих спеціалістів району, піклування про підростаюче покоління, турботу про майбутнє нашого району присвоїти звання «Почесний громадянин Ємільчинського району» - Прокопенку Івану Федоровичу – ректору та Микитюку Олександру Миколайовичу проректору по науковій роботі Харківського державного педагогічного університету   ім. Г.С.Сковороди.
  3. 3.Доручити відділу організаційної роботи районної ради (Філоненку С.М.) виготовити спеціальну книгу «Почесних громадян Ємільчинського району», стрічки, посвідчення і пам’ятні медалі.
  4. 4.Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (Ярошук Н.С.) до 1.10.2000 року розробити проект, визначити місце розташування, виготовити і встановити спеціальний стенд «Почесних громадян Ємільчинського району»
  5. 5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Ващука О.В.                                      

 Голова ради                                                                М.А. Островський

Додаток

до рішення районної ради

від 4 серпня 2000 року

П О Л О Ж Е Н Н Я
про звання «Почесний громадянин Ємільчинського району»

Звання «Почесний громадянин Ємільчинського району» засновується для відзначення кращих громадян району, інших міст і населених пунктів України, інших держав, кращих працівників підприємств, організацій, установ за заслуги перед районом і державою, активну участь у державному, культурному і господарському будівництві, в громадсько-політичному житті Ємільчинського району.

Звання «Почесний громадянин Ємільчинського району» присвоюється при житті або посмертно за поданням територіальної громади району, органів самоорганізації населення, трудових колективів, зборів громадян за місцем проживання, громадсько-політичних організацій рішенням районної ради:
-         громадянам, в тому числі інших міст і населених пунктів України, інших держав за самовіддану участь в державному і національному відродженні та будівництві, за участь у визволенні району від загарбників, активну участь в громадсько-політичному і культурному житті району, за видатні заслуги перед державою;
-         працівникам охорони здоров’я, освіти, культури і мистецтва за бездоганну і плідну роботу, високу майстерність, активну участь в громадсько-політичному житті району;
-         робітникам і службовцям підприємств промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та інших галузей за значний внесок в розвиток сільського господарства, задоволення потреб жителів району, за багаторічну сумлінну працю на користь держави.

Громадянам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Ємільчинського району», вручається почесна стрічка, диплом, посвідчення і пам’ятна медаль.

Прізвища почесних громадян з фотопортретами і біографічними даними розміщуються на стенді та заносяться в Книгу почесних громадян Ємільчинського району, яка зберігається в районній раді.

Присвоєне почесне звання «Почесний громадянин Ємільчинського району» дає право:

-         бути присутнім на сесіях районної ради з правом дорадчого голосу та інших заходах, які проводяться в районі (витрати здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету);
-         безплатного проїзду в межах району в автобусах;
-         позачергового придбання квитків на потяги, автобуси, а також при відвідуванні будинків культури;
-         зменшення плати за комунальні послуги на 50 відсотків за рахунок бюджету району.

Позбавлення звання «Почесний громадянин Ємільчинського району» може бути за дії, які ганьблять це високе звання, виключно рішенням районної ради.

Завідуючий відділом організаційної роботи
районної ради                                                                                         С.М. Філоненко

Ви тут: Головна Документи ВІДЗНАКИ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ Про Положення про звання «Почесний громадянин Ємільчинського району»