Про встановлення Грамоти районної ради та районної державної адміністрації

 

trizyb1
Україна
Ємільчинська районна рада
Житомирської області

РІШЕННЯ

Восьма   сесія                                                                                               V скликання
від 21 лютого 2007 року №146

Про встановлення Грамоти районної ради
та районної державної адміністрації

З метою відзначення та стимулювання працівників підприємств, установ, організацій району, які зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, досягли визначних успіхів у виробничій, духовній, творчій діяльності, високого професіоналізму в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності, беручи до уваги висновки постійної комісії районної ради з питань права, законності, депутатської етики та гуманітарних питань, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. 1.Встановити Грамоту районної ради та районної державної адміністрації (далі Грамота).
  2. 2.Затвердити положення про Грамоту (додається).
  3. 3.Щорічно передбачати в районному бюджеті кошти ( в кошторисі районної ради) для матеріального заохочення нагороджених Грамотою.
  4. 4.Рішення районної ради від 26.12.2001 року «Про встановлення Почесної грамоти та Грамоти Ємільчинської районної ради» вважати таким, що втратило чинність.
  5. 5.Заступнику голови районної ради Ващуку О.В. забезпечити організацію виконання рішення та виготовлення бланків Грамоти.

Голова ради                                                                   В.В. Ширма                                    

                                    Додаток

                                                                                      до рішення районної ради від 21 лютого 2007 року № 146

ПОЛОЖЕННЯ
про Грамоту районної ради та районної державної адміністрації

1. Грамота районної ради та районної державної адміністрації (далі Грамота) є відзнакою і заохоченням працівників різних галузей народного господарства, підприємств, установ, організацій. громадян району, які своєю працею зробили вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, виявили високий професіоналізм і гуманізм.

2. Грамотою відзначаються працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян, творчих колективів району тощо. Грамотою можуть бути відзначені громадяни України та інших держав.

3. Висунення кандидатур для відзначення Грамотою здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств, кооперативних та інших господарських організацій, трудових колективів тощо.

4. Подання про відзначення Грамотою вносять до районної ради та райдержадміністрації сільські та селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань та професійних спілок.

5. Подання про відзначення Грамотою подаються районній раді та райдержадміністрації не пізніше як за 10 днів до вручення нагороди. В поданні вказуються відомості про конкретні виробничі, наукові, творчі, спортивні та інші досягнення, за які особа представляється до відзначення.

6. Подання про відзначення Грамотою розглядається заступниками голови районної ради, керівником апарату РДА і доповідається головам районної ради та райдержадміністрації.

7. Про нагородження Грамотою видається спільне розпорядження голови районної ради та голови райдержадміністрації, яке доводиться до відома депутатів на черговій сесії районної ради.

8. Для осіб, нагороджених Грамотою, передбачена грошова винагорода в сумі 120 гривень.

9. Облік і реєстрація Грамот здійснюється виконавчим апаратом районної ради.

10. Особи, відзначені Грамотою, можуть бути представлені до неї повторно не раніше як через два роки.

11. Вручення Грамоти і грошової винагороди здійснюється в урочистій обстановці головою районної ради та головою райдержадміністрації, а також їх заступниками та керівником апарату райдержадміністрації.

Заступник голови
районної ради                                                                 О.В.Ващук                                                                                                                                                                     

                                 

Ви тут: Головна Документи ВІДЗНАКИ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ Про встановлення Грамоти районної ради та районної державної адміністрації