Інформація Ємільчинського районного військового комісаріату

       В Україні триває черговий призов на строкову військову службу.
       Вже котрий рік поспіль молодь призивається на строкову військову службу в умовах рік особливого періоду. Які ж особливості призову строковиків?
     З кожним призовником працює психолог, який визначає психологічну придатність молоді до служби в Збройних Силах. Крім того, громадянам, які не досягли 20 років надано тимчасову відстрочку, тому і цього річ на строкову військову службу призиваються особи віком від 20 до 27 років.
      Як і раніше за громадянами, які офіційно працевлаштовані, зберігається робоче місце, виплачується середньомісячна заробітна плата
З п  очатком військового конфлікту на сході України рівень патріотизму серед громадян виріс у рази.
    Але, на жаль, факти ухилення призовників від виконання свого конституційного обов’язку і досі існують.
    Також є несвідомі громадяни, які не з’являються за викликом до військового комісаріату. Але попереджаємо, що за ухилення від призову на строкову службу передбачена кримінальна відповідальність.
   Слід звернути увагу на категорію громадян, які мають законне право на відстрочку від призову, але не бажають приносити підтверджуючі документи.
     Тому Ємільчинський РВК звертається до всіх, хто має законні підстави на відстрочку, з’явитись до військового комісаріату і надати відповідні документи.
     Нині підхід до проходження громадянами строкової військової служби змінився. Крім того, що було збільшено термін проходження служби до 18 місяців, було суттєво збільшено видатки на бойову підготовку. Змінились норми матеріального забезпечення і кожен військовослужбовець отримує все спорядження і військову форму за рахунок держави, починаючи від шкарпеток, закінчуючи зимовими речами.
    Крім того, кожен військовослужбовець строкової військової служби може підписати контракт і отримувати місячне грошове забезпечення у розмірі від 10 тис. грн.
   Головною проблемою осіннього призову є те, що громадяни призовного віку не усвідомлюють, що строкова військова служба — це, в першу чергу, виконання свого конституційного обов’язку. У нас сьогодні є модним докоряти і жалітись, що держава не захищає наших прав. Та коли кожен з нас буде ухилятись від своїх обов’язків, особливо від служби в армії, ми ніколи не зможемо навчитись захищати наші сім’ї і наших близьких. Адже кожен чоловік це, в першу чергу, захисник, а завданням строкової військової служби якраз і є навчити юнаків захищати свою Батьківщину і громадян України. Тож хотілося, щоб кожен призовник, який ухиляється від служби, зрозумів — у Збройних Силах України їх навчать бути справжніми захисниками, а строкова військова служба є конституційним обов’язком кожного.
Ви тут: Головна Новини Інформація Ємільчинського районного військового комісаріату