Про скликання 22 сесії районної ради 7 скликання

trizyb11 
У к р а ї н а
Ємільчинська  районна  рада
Житомирської  області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ
 
№ 29 від 26. 11. 2019 р.
 
Про скликання 22 сесії
районної ради 7 скликання
 
        Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  двадцять другу сесію районної ради сьомого скликання 20 грудня 2019  року об 11.00  год. у залі засідань районної ради.
 
На  розгляд сесії  внести питання:
1.Про інформацію начальника Ємільчинського відділення поліції Новоград – Волинського відділку ГУНП в Житомирській області про стан законності та боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Ємільчинського району.
2.Про Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на території Ємільчинського району, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил та військовослужбовців, призваних на військову службу за контрактом на 2020 рік.
3.Про Районну програму надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю по Ємільчинському району на 2020 – 2023 роки.
4.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.
5.Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
6.Про затвердження районного бюджету Ємільчинського району на 2020 рік.
7.Про план роботи районної ради на І півріччя 2020 року.
8.Питання комунальної власності.
9.Різне.
 
       На сесію запросити депутатів обласної ради від Ємільчинського району, голову, заступників голови, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільських, селищних голів, голів ОТГ, представників преси, політичних партій, громадських організацій.
 
 
Голова ради                                                                                               В. М. Сорока
Ви тут: Головна Новини Про скликання 22 сесії районної ради 7 скликання