Участь в сесії обласної ради

18 грудня 2019 року голова районної ради Віктор Сорока взяв участь в двадцять дев'ятій сесії обласної ради, яка проходила під  керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми.
Участь у роботі сесії взяли голова, заступники голови, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голови районних рад, міські голови, голови райдержадміністрацій, керівники обласних об’єднань, організацій та установ, представники засобів масової інформації.
Загалом  до порядку денного  сесії було внесено 83 питання.
Під час 29-ї сесії обласної ради 18 грудня депутати затвердили обласну програму «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування», яка розрахована на три роки.
Завдяки виконанню програми діти в освітніх закладах мають отримувати повноцінне, якісне та збалансоване харчування.
Загальний обсяг програми на три роки становить понад 101 млн грн. На 2020 рік буде передбачено більше 42 млн грн., з яких майже 13,5 млн грн. – кошти державного бюджету, решта суми – обласний бюджет, у 2021-2022 роки планується витратити по 29,2 млн грн коштів обласного бюджету. Також у межах можливостей до фінансування заходів програми можуть долучатися й місцеві бюджети.
Депутати обласної ради 18 грудня  майже одноголосно підтримали головний фінансовий документ області – обласний бюджет на 2020 рік. За це рішення під час 29-ї сесії обласної ради 18 грудня проголосувало 60 народних обранців.
Доходи обласного бюджету у 2020 році становитимуть майже 3,5 млрд грн. З них майже 1,4 млрд грн – це власні надходження та більше 2,1 млрд грн  - трансферти з державного бюджету, а видатки становитимуть 3 млрд 495 млн 398 тис. 800 грн.
З державного бюджету передбачено 2 види дотації, з яких базова у сумі 67,7 млн. грн. та додаткова дотація на здійснення видатків на утримання закладів освіти і охорони здоров’я – 301,8 млн грн.
У ході роботи 29-ї сесії обласної ради 18 грудня депутати проголосували за низку кадрових питань.
У ході засідання відбулись й нові призначення. Своїми рішеннями депутати призначили директором комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Романа Насонова та директором Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся» депутата обласної ради Юрія Бовсуновського.
Зокрема, в обласній раді створено нову депутатську групу «Жінки - за Житомирщину», до складу якої увійшли Раїса Гула, Олена Галагуза, Наталія Кокітко, Ірина Костюшко та Олена Розенблат. Відбулися також і зміни у складі президії -  відтепер Раїса Гула, як голова депутатської групи «Жінки - за Житомирщину», входитиме до її складу.
Під час сесії депутати проголосували за Програму економічного і соціального розвитку області на 2020 рік, яка передбачає 270 різнопланових заходів на суму 5,7 млрд грн. Зокрема, програмою заплановано витратити понад 1 млрд грн на утримання і поточні та капітальні ремонти доріг загального користування місцевого значення.
Прийнявши обласний бюджет на 2020 рік, проголосувавши за низку регіональних галузевих програм та призначивши керівників комунальних закладів, остання в цьому році 29-а сесія обласної ради завершила роботу.
 
Ви тут: Головна Новини Участь в сесії обласної ради