Інформаційні новини

Зайшов купити племінниці солодощі – опинився в лікарні
     За принципової позиції прокурорів Новоград-Волинської місцевої прокуратури Ємільчинський районний суд ухвалив обвинувальний вирок двом мешканцям села Рихальське, які 07 липня 2019 року близько 19 години в одному з місцевих закладів відпочинку (кафе – барі) улаштували «святкові заходи», у результаті яких безпричинно, умисно, у присутності інших осіб нанесли більше 20 ударів руками та ногами по різних частинах тіла, переважно по голові, пересічному громадянину, який зайшов придбати солодощі для племінниці. Злочинні дії хуліганів припинив власник закладу, відтягнувши нападників від потерпілого, який безпомічно лежав на землі. Залишаючи територію закладу відпочинку, проходячи повз лежачого на землі потерпілого, хулігани нанесли йому ще по одному удару ногою в голову та вилили на обличчя рідину зі свого стаканчика.
     Потерпілого доставлено до лікарні з численними тілесними ушкодженнями, які за ступенем тяжкості належать до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров`я.
     За хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалися особливою зухвалістю, злочинців засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки і 1 місяць та 3 роки і 6 місяців відповідно зі сплатою 30 тисяч гривень моральної шкоди в солідарному порядку.
 
Прокурор Новоград-Волинської
місцевої прокуратури
І. Каменчук
Ви тут: Головна Новини Інформаційні новини