Відбулося засідання 23 - ї сесії районної ради

    Враховуючи ситуацію яка склалася в нашій державі із поширенням хвороби   коронавірусу та з метою підтримання галузей району в життєдіяльному стані 20  березня 2020 року о 10 годині у великому залі районної ради відбулося засідання двадцять третьої сесії районної ради  VII скликання в закритому режимі за участі лише депутатів районної ради.
   В роботі сесії взяли  участь голова райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, головний лікар КНП "Ємільчинська центральна районна лікарня", головний лікар КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги" та представники преси.
      Загалом, у ході сесії районної ради було розглянуто 22  питання порядку денного, а саме:
1.Про продовження терміну дії та внесення змін до рішення районної ради від 16.06.2017 року №«Про Програму підтримки комунального підприємства «Ємільчинська центральна районна аптека №19» Ємільчинської районної ради Житомирської області на 2017-2018 роки зі змінами. 
2. Звіт про виконання районного бюджету Ємільчинського району за 2019 рік.
3.Про затвердження розпоряджень голови  райдержадміністрації.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
5. Про затвердження списку присяжних в Ємільчинському районному суді Житомирської області.
6.Про затвердження ліквідаційного балансу комунального  підприємства «Ємільчинська районна аптека №19» Ємільчинської районної ради Житомирської області.
7.Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ємільчинського району у комунальну власність Ємільчинської селищної ради юридичної особи Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Ємільчинської районної ради»   та закріплене за ним майно.
8. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність територіальної   громади Ємільчинської   селищної   ради. 
9. Про Порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності.
10. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 року №353 «Про Програму організації харчування учнів у навчально-виховних закладах Ємільчинського району на 2016-2018 роки.
11. Про затвердження Порядку складання, затвердження та   контролю виконання фінансового плану комунального  некомерційного підприємства «Ємільчинська центральна  районна лікарня «Ємільчинської районної ради».
12. Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що  надаються Комунальним некомерційним підприємством  «Ємільчинська центральна районна лікарня» Ємільчинської  районної ради.
13. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.
14. Про втрату чинності рішення районної ради від 26   липня 2019 року №416 «Про приватизацію майнового комплексу  бувшої   Ємільчинської   пересувної  шляхо – будівельної організації за  адресою: смт Ємільчине, вул. Івана Франка, 6 шляхом  викупу».
15. Про списання майна.
16. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
17. Про внесення змін до рішення районної ради від  14.12.2015 року №28 «Про Регламент Ємільчинської  районної ради 7 скликання».
18. Про оголошення «сезону тиші» в місцях масового  розмноження та вирощування потомства дикими тваринами.
19. Про підтримку звернення Кам‘янської районної ради  Черкаської області щодо перегляду запроваджених правмл   нормативно-грошової оцінки земель  сільськогосподарського призначення у 2018 році.
20.  Про підтримку звернення   Камянської районної ради  щодо відміни постанови НКРЕКП   про абонплату за  транспортування   газу.
21. Про затвердження висновку про вартість     майнового  комплексу   бувшої Ємільчинської пересувної шляхо- будівельної організації за адресою: смт.Ємільчине,  вул. Івана Франка,6.
22. Про надання дозволу на приватизацію майнового  комплексу бувшої Ємільчинської пересувної шляхо- будівельної організації за адресою: смт.Ємільчине,   вул.   Івана Франка,6.
Ви тут: Головна Новини Відбулося засідання 23 - ї сесії районної ради