Пільги для працюючочої матері, яка виховує дитину з інвалідністю

Відповідно до положень чинного трудового законодавства гарантуються такі пільги працюючим матерям, які мають та виховують дітей з інвалідністю в Україні:
- жінку з дитиною з інвалідністю заборонено без її згоди тимчасово переводити на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, або ж відправляти у відрядження.
- жінка, яка виховує дитину з інвалідністю, має право на скорочену тривалість робочого часу. Для таких жінок, на їх прохання, роботодавцем в обов’язковому порядку встановлюється неповний робочий день або неповний робочий тиждень.
- тільки за згодою жінки, яка виховує дитину з інвалідністю, її можуть залучити до позанормових робіт.
- власник зобов’язаний видавати матері дитини з інвалідністю безкоштовно або на пільгових умовах путівки в санаторій, а також виплачувати матеріальну допомогу.
- матері, яка має дитину з інвалідністю гарантована додаткова щорічна оплачувана відпустка в розмірі 10 календарних днів.
- одиноким матерям заборонено відмовляти в прийнятті на роботу через наявність у неї дитини з інвалідністю.
- одинока мати, яка має дитину з інвалідністю, приймається на роботу без проходження випробувального терміну.
Постійний догляд за дитиною з інвалідністю віком до 18 років передбачає отримання надбавки на догляд за дитиною з інвалідністю віком до 18 років. Одиноким матерям (одиноким батькам) надбавка по догляду за дитиною з інвалідністю віком до 18 років призначається незалежно від факту роботи, навчання та служби.
Виникли питання? За юридичною консультацією звертайтесь до відділу “Ємільчинське бюро правової допомоги Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за тел.   (041-49) 4-34-79.
Ви тут: Головна Новини Пільги для працюючочої матері, яка виховує дитину з інвалідністю