Депутатські фракції

Депутатські фракції

у Ємільчинській районній раді

6 скликання

 

Депутатська фракція партії

“Наша Україна”

 

1.Слюсарев В.А.- голова фракції

2.Ющенко Н.Й – секретар фракції

3.Денисюк С.Н.

   4.Литвинчук Т.І.

(протокол 1 сесії районної ради від 16.11.2010р.)

 

 

 

                

                 Депутатська фракція партії

Всеукраїнське обєднання

Батьківщина

 

1.Метельський А.Ф.- голова фракції

2.Костюченко В.М. – заступник   голови фракції

3.Бондарчук Ю.М.- секретар фракції

4.Барановський В.П.

5.Белінський В.В.

6.Ващук О.В.

7.Галіцький В.С.

8. Жека С.Л.

9.Кириленко І.Б.

10.Корбут Л.П.

11.Коршак А.Я.

12. Носон В.А.

13.Осіпчук Н.М.

14. Шнайдер Ю.Л.

( протоколи 2 сесії районної ради від 26.11.2010р.,   18 сесії від 28.08.2013 р.)

 

 

                       Депутатська фракція

                           “Партії регіонів”

 

1.Забела Л.В. – голова фракції

2.Франгулян Л.А. – секретар фракції

3.Барановський П.М.

4.Брановицька Н.І.

5.Канарський Б.Ф.

6.Матвієнко Н.М.

7.Островський М.А.

8.Ярмола Ю.П.

(протоколи 3 сесії районної ради від 30.12.2010 р.;

21 сесії від 24.02.2014 р.; 22 сесії від 05.03.2014 р.)

 

 

Депутатська фракція

Комуністичної партії України

 

1.Полтавець М. Г. – голова фракції

2.Матвійчук Ю.З.

3.Ятлук С.С.

(протокол 4 сесії районної ради від 25.02.2011 р.)

 

 

 

 

Депутатська фракція партії

Сильна Україна

 

1.Ширма В.В. – голова фракції

  2.Волощук Т.Г.- секретар фракції

3.Бордюг Т.А.

  4.Галицький В.О.

  5.Горбач В.М.

  6.Демиденко М.В.

  7.Довгополий Ю.Д.

8.Дубовий Д.Я.

9.Жека М.П.

10.Князь В.Р.

11.Ковнацький Л.С.

12.Котвицька Н.В.

13.Майданович А.С.

14.Мартенчук О.М.

15.Цмокалюк А.Ю.

16.Черепанська Н.В.

17.Чорноус Н.І.

18.Яворський П.А.

19.Яценко Ю.П.

(протокол 2 сесії районної ради від 26.11.2010 р.)

 

 

Депутатська фракція Народної Партії

 

1. Дідус О.Я. – голова фракції

2. Боровець І.І. – заступник голови фракції.

3. Романуха В.Б.- секретар фракції

4. Горбатий В.С.

5. Захарчук   В.І.

6. Лісовий В.П.

7. Лісовий П.С.

8. Лозко О.О.

9. Мельник О.С.

10. Прокопов Ю.П.

11. Сапачук П.М.

12. Сорока   В.М.

13. Фомішина Т.М.

14. Яценко В.Ф.

(протокол 5 сесії районної ради від 15.04.2011 р.)

 

 

 

Ви тут: Головна Районна рада Депутатські фракції