У Житомирській області за рівнем поширення COVID-19 зрівнялась кількість «помаранчевих» і «жовтих» міст та районів.

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Про це повідомляє пресслужба Кабміну.
Новий розподіл на рівні почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року.
Зокрема, у Житомирській області:
«помаранчевий» рівень встановлено в містах Бердичів, Коростень та у Бердичівському, Житомирському, Коростенському, Лугинському, Овруцькому, Попільнянському районах;
«жовтий» рівень встановлено в містах Житомир, Малин та у Коростишівському, Любарському, Пулинському, Романівському, Хорошівському, Чуднівському районах.
Центр громадського здоров’я також оновив карту рівнів епідемічної небезпеки на територіях, визначені рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС від 10 вересня 2020 року.
 
Нагадаємо, з 7 вересня «помаранчевий» рівень був встановлено в: Житомирській області: м. Бердичів, Коростень та у Бердичівському, Житомирському, Коростенському, Лугинському, Попільнянському районах; «жовтий» був у містах Житомир, Малин та у Андрушівському, Брусилівському, Ємільчінському, Овруцькому, Пулинському, Романівському, Хорошівському районах.
Ви тут: Головна Районна рада Структура У Житомирській області за рівнем поширення COVID-19 зрівнялась кількість «помаранчевих» і «жовтих» міст та районів.